Oferta

Od roku 2022 nasza wypożyczalnia rowerów oferuje również rowery elektryczne.

W swojej ofercie mamy rowery turystyczne oraz elektryczne. 
Rowery turystyczne posiadamy następujących producentów:

Montiera   -   1 szt.
Romet       -   2 szt.
Kross        -   5 szt.
Giant         - 12 szt.

Gokart  - dziecięcy na padały - 1 szt.

GOKART - Berg Budy - siodełko i kierownica są regulowane. Unikalny system BFR to hamulec nożny, wolny bieg i bieg wsteczny, umożliwiający pedałowanie do tyłu. Długość gokarta 110 cm, szerokość 65 cm. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 do 8 lat. Maksymalna waga dziecka - 50 kg.

Opisy posiadanych przez nas rowerów, przedstawiamy na następnych stronach.

Monteria - Fitnes 20 - powstał z myślą o rowerzystach w wieku 5-9 lat. To dziecięcy model roweru stylizowanego na rower MTB. Dzięki przedniemu aluminiowemu amortyzatorowi o skoku 40 mm, rower świetnie się sprawdza w różnym terenie. Model jest uzbrojony w 6-biegowy napęd od grup SHIMANO, z manetką Shimano RS, która charakteryzuje się łatwą i prostą zmianą biegów. Rower posiada lekką aluminiową ramę na kołach 20 cali. Regulowany mostek daję możliwość regulacji roweru specjalnie dla wygody dziecka.

Romet - Jolene 3 - damski rower trekkingowy to odpowiedź na potrzeby kobiet oczekujących stylowego i wygodnego roweru górskiego. Lekka aluminiowa rama, amortyzowany widelec SR Suntour XCE 80 mm, wzmocnione dwukomorowe obręcze kół w standardzie 26 cali umożliwiają stabilne poruszanie się po drogach szutrowych. Legendarny napęd Shimano z 24-biegami pozwala na płynne podjazdy i dynamiczne pokonywanie prostych asfaltowych odcinków. Wykorzystane aluminiowe komponenty obniżają masę roweru, a nad bezpieczeństwem czuwają hamulce tarczowe Shimano. 

Romet - Rambler 26 - ten model to lekka profilowana rama, 21-biegowy napęd Shimano, oferujący niezawodność działania i wysoką płynność jazdy w każdych warunkach terenowych. Wykorzystane aluminiowe komponenty, jak kierownica, mostek czy szerokie platformy pedałów pozwalają dodatkowo obniżyć masę roweru. A nad bezpieczeństwem czuwają klasyczne hamulce typu V-brake.

Kross - Haxagon 2.0/ 27,5 - rower z grupy MTB. Hexagon łączy doskonałą jakość w oparciu o starannie dobrane komponenty Kross i Shimano. Opony Mitas Ocelot mają klasyczną rzeźbę bieżnika, zapewniającą dobrą przyczepność na szutrze, piachu i asfalcie i na górzystych terenach leśnych. Zamocowane są na lekkich aluminiowych obręczach Kross z podwójną ścianką. Sprawne hamowanie umożliwiają hamulce V-brake.

Kross - LEA  to doskonały rower rekreacyjny, który sprawdzi się także w trudniejszym terenie. Opony Mitas Ocelot 26" mają klasyczną rzeźbę bieżnika, zapewniającą dobrą przyczepność na szutrze, piachu i na górzystych terenach leśnych. Kierownica i siodełko zaprojektowane przez firmę Kross zapewniają komfort podczas wycieczek. Przedni widelec wyposażono w amortyzator SR Suntour, o skoku 75mm. Model ten wyposażony jest w hamulce V-brake.  Kross Lea F3 z tyłu posiada markową Shimano Acera MD 360, o powiększonym kółku napinającym. To niezwykle wytrzymała konstrukcja, która w połączeniu z przednią Shimano Tourney FD- TY500 oferuje 21 przełożeń. Ramę wykonano ze specjalnie przygotowanego aluminium, które pozwoliło na znacznie zmniejszenie masy roweru.

Kross - Hexagon 1.0  to rower górski skierowany przede wszystkim do aktywnych nastolatków. Ma wszystko co potrzeba, aby wygodnie poruszać się po ścieżkach rowerowych, jak i po bardziej górzystych, i off-roadowych trasach. Dodatkowo dla większego komfortu górna rura ramy jest profilowana i obniżona, aby łatwiej było wsiadać i zsiadać z roweru. Model został wyposażony w amortyzowany widelec o skoku 40 mm, hamulce typu v-brake, 8 biegów, dzięki czemu łatwo poruszać się w zróżnicowanym terenie. Zmiana przełożeń jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna dzięki manetce Shimano Altus M315. 24-calowe koła wyposażono w terenowe opony Mitas V75 Scylla.

Kross - Hexagon mini 1.0, z kolekcji 2019  to rower dziecięcy. Lekka, aluminiowa rama ma geometrię umożliwiającą zajmowanie wyprostowanej pozycji za kierownicą. Docenimy go także na długich podjazdach, gdyż łatwo można znaleźć odpowiednio lekkie przełożenie. Amortyzator przedni o skoku 80 milimetrów poprawia komfort jazdy po nierównej nawierzchni, a opony Mitas Ocelot z terenowym bieżnikiem na 20-calowych kołach sprawiają, że rower górski MTB Kross Hexagon 1.0 prowadzi się pewnie nawet w piasku i błocie.

Kross - Level 2.0  to rower dla dzieci, który łączy geometrię wzorowaną na modelach dorosłych. Wyposażony jest w dynamiczne 24 calowe koła. Lekka, aluminiowa rama została zaprojektowana tak, aby ułatwić dziecku wsiadanie i zsiadanie z roweru. Napęd z trzema blatami na korbie sprawia, że dziecko łatwo rozpędza rower, a także bez problemu pokonuje wzniesienia. Model oferuje klasyczne hamulce typu v-brake, tylną przerzutkę Shimano Altus, która jest prosta w regulacji. Amortyzator przedni SR Suntour XCT JR podnosi komfort jazdy po nierównościach i został zaprojektowany specjalnie z myślą o wadze młodych użytkowników.

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej zapraszamy Państwa na kolejną stronę !