Atrakcje w okolicy

 

Specjalnie z myślą o rodzinnym wypoczynku przedstawiamy szeroki wybór atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Czekają na nich huśtawki, piaskownica, zabawki oraz drewniana wieża. "W czasie deszczu dzieci się nudzą", dlatego najmłodszym w tym czasie proponujemy kolorowanki, kredki, plastelinę. W restauracji znajduje się kącik z zabawkami dla maluchów.

 

 

KRAINA ŚPIĄCEGO WULKANU - mieści się na Górze Wdżar. W swojej ofercie posiada - Alpine Coaster, Park Linowy i Bike Park dla młodzieży. 

Tawerna-Apartamenty Vito - Góra Wdżar dojazd około 3 km/ 10 minut (DW969).

 

Alpine Coaster  - kolejka górska dysponuje czterdziestoma czterema dwuosobowymi wagonikami. Wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa, hamulce odśrodkowe i hamulec ręczny.
Trasa zjazdu wynosi 1000 metrów długości. Zjazd z prędkością trzydziestu pięciu kilometrów na godzinę, to duża frajda dla całej rodziny. Kolejka funkcjonuje w okresie letnim.

 

Park linowy - południowe stoki Góry Wdżar - czynny w lipcu i w sierpniu. Park oferuje między innymi trasę na wysokościach, ściankę wspinaczkową, kulę wodną.

 

Dla młodzieży - Bike Park - Góra Wdżar 

Park przeznaczony jest dla wszystkich rowerzystów poszukujących mocnych wrażeń. W parku przygotowano cztery trasy o różnym stopniu trudności - Downhill, A-Line, Free ride, Green line.Ośrodek zachęca również do skorzystania z MTB Academy, w której prowadzone są także indywidualne szkolenia z jazdy ekstremalnej. Na temat tras dowiecie się Państwo na stronie www.czorsztyn-ski.com.pl