Oferta

 

Monteria - Fitnes 20 - powstał z myślą o rowerzystach w wieku 5-9 lat. To dziecięcy model roweru stylizowanego na rower MTB. Rowery Monteria Junior odznaczają się wyjątkową solidnością i wytrzymałością. Do ich największych zalet zaliczyć należy to, że zaprojektowane zostały z całkowitą świadomością młodzieżowej jazdy, dzięki czemu zapewniają nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki przedniemu aluminiowemu amortyzatorowi o skoku 40 mm, rower świetnie się sprawdza w różnym terenie. Model jest uzbrojony w 6-biegowy napęd od grup SHIMANO, z manetką Shimano RS, która charakteryzuje się łatwą i prostą zmianą biegów. Rower posiada lekką aluminiową ramę na kołach 20 cali. Regulowany mostek daję możliwość regulacji roweru specjalnie dla wygody dziecka.

 

Romet - Jolene 3 - damski rower trekkingowy to odpowiedź na potrzeby kobiet oczekujących stylowego i wygodnego roweru górskiego. Geometria ramy, dostosowana do anatomii kobiet, zapewnia pełną kontrolę nad rowerem, w każdych warunkach. Lekka aluminiowa rama, amortyzowany widelec SR Suntour XCE 80 mm, wzmocnione dwukomorowe obręcze kół w standardzie 26 cali umożliwiają stabilne poruszanie się po drogach szutrowych. Legendarny napęd Shimano z 24-biegami pozwala na płynne podjazdy i dynamiczne pokonywanie prostych asfaltowych odcinków. Wykorzystane aluminiowe komponenty obniżają masę roweru, a nad bezpieczeństwem czuwają hamulce tarczowe Shimano. 

 

Romet - Rambler 26 - ten model to lekka profilowana rama, 21-biegowy napęd Shimano, oferujący niezawodność działania i wysoką płynność jazdy w każdych warunkach terenowych. Wykorzystane aluminiowe komponenty, jak kierownica, mostek czy szerokie platformy pedałów pozwalają dodatkowo obniżyć masę roweru. A nad bezpieczeństwem czuwają klasyczne hamulce typu V-brake.