Oferta

Zapraszamy do naszego portu jachtowego w sezonie letnim - tel. 695 405 405

Nowością w tym roku są łodzie o napędzie elektrycznym - katamaran TESLA oraz łódź Meva 21 "007"


Oferujemy Państwu miejsca do cumowania oraz miejsca postojowe przy pomostach pływających. Pomosty wyposażone są w stanowiska do poboru prądu i wody.
Dysponujemy jachtem otwarto pokładowym typu Puck, jachtem kabinowym typu Tes 780 oraz jachtem kabinowym typu Tango Family. W naszej ofercie pojawiły się cztery łodzie rekreacyjno-wędkarskie. Czteroosobowe łodzie o długości 3,8 metra z wysoką burtą doskonale nadają się do rekreacyjnego pływania po Jeziorze Czorsztyńskim jak i do wędkowania. Jedna z łodzi wyposażona jest w silnik elektryczny o sile ciągu 55 Ib.

W naszej ofercie są również kajaki dwuosobowe, jednoosobowe, rowerki wodne dwuosobowe, czteroosobowe w tym rowerek ze zjeżdżalnią.
Pływanie na rowerku wodnym lub kajaku stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą. To jedna z przyjemniejszych form aktywnego spędzania czasu na wodzie z rodziną, czy przyjaciółmi. 

Zapraszamy również na pływające kąpielisko. 
Wokół pomostów znajdują się tarasy, na których można wypoczywać w bezpośredniej bliskości jeziora i pięknych górskich widoków.

Wypożyczalnia czynna jest w sezonie letnim w godzinach od 930 - 1900.