Atrakcje w okolicy

 

SPISKA KRAINA - Niedzica - znajduje się tutaj Park Miniatur, Park Rozrywki oraz Strefa Młodzieżowa.

Tawerna-Apartamenty Vito - Niedzica dojazd około 22 km/ 28 minut (DW969).

 

Park Miniatur - Orawy, Spisza i Podhala.

W parku prezentowane są miniatury najważniejszych zabytków Podtatrza, między innymi zamek Dunajec, zamek Czorsztyński, Pieniński, Czerwony Klasztor, Dwór Tetmajerów, Dwór Uznańskich, kościółek w Dębnie oraz wiele innych symboli regionu. Miniatury zostały wykonane w skali 1:20. Każda budowla jest opisana i można ją obejrzeć z bliska, jest to opowieść o kulturze Podtatrza.

Park Rozrywki - doskonała zabawa dla całej Rodziny.

Dla najmłodszych park oferuje dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, dmuchany tor przeszkód, dmuchaną ścinkę wspinaczkową i dmuchany tunel.

Dino rider - to wirtualny wyścig na grzbiecie dinozaura. Urządzenie ma wbudowany czujnik ruchu, który rozpoznaje ruchy dziecka przy skręcie oraz posiada przycisk przyśpieszenia.

Tor pontonowy - zjazd odbywa się w jednoosobowym potonie w rynnie wyłożonej igelitem. Są dwie trasy - czerwona i zielona, każda o długości 45 metrów, dlatego można rozegrać pełne emocji zawody.

Golden Bungee - to trampoliny. Dzięki linom i uprzężom można wzbić się w powietrze nawet na osiem metrów. To wspaniała zabawa nawet dla dwulatków.

Park linowy - niebieski i żółty to świetna zabawa i sprawdzian sprawności.
niebieski - przeznaczony jest dla dzieci między trzecim a dziesiątym rokiem życia. Trasa pokryta jest w całości siatką, dlatego dziecko całą trasę może bezpiecznie przejść samodzielnie,
żółty - przeznaczony jest dla dzieci w wieku od siódmego do dwunastego roku życia. Park zawieszony jest trzy metry nad ziemią i dysponuje dziesięcioma przeszkodami. Bezpieczeństwo dziecku zapewnia specjalna uprząż, kask oraz wykwalifikowany instruktor. 

Strefa Młodzieżowa

Duble strike - piłkarz jest to automat wyposażony w siłomierz, który mierzy siłę kopnięcia piłki jak i siłę uderzenia w worek bokserski.


Air Hockey to zręcznościowa zabawa dla fanów hokeja na lodzie w każdym wieku. Stół do gry w hokeja wyposażony jest w system wentylatorów umieszczonych pod taflą, zapewniający krążkowi swobodne szybkie ruchy.

Kino 9D - seanse pełne efektów specjalnych w kilku wymiarach. Kino w Spiskiej Krainie to wysokiej jakości ekran i projektor HD, przestrzenny dźwięk 5.1 oraz ruchoma platforma, która porusza się wraz z wyświetlanym filmem.

Paintball laserowy - to najnowocześniejszy sprzęt, doskonale wykonana scenografia, stroje i obrazy 3D. Tutaj można się wcielić w ulubioną postać z futurystycznego świata Gwiezdnych Wojen.

Park linowy Janosik to duża dawka adrenaliny. Trasa Janosika dedykowana jest osobom powyżej 140 cm wzrostu. Obejmuje szesnaście przeszkód między innymi przejście po podwieszonych
w powietrzu kłodach. Każdą przeszkodę po przeszkoleniu instruktora przechodzi się samodzielnie.

Park rozrywki czynny jest od maja.